Home Σπορ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ. : ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΗΤΤΑ, 0-2 ΑΠΟ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ. : ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΗΤΤΑ, 0-2 ΑΠΟ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

0
0

Στο ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΎΓΙΣΕ Ο ΑΙΜΟΣ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΕΝΑΤΗ ΗΤΤΑ ΤΟΥ

Για ένα ημίχρονο άντεξε ο Αίμος να κρατήσει το μηδέν στην άμυνά του.  Ο Αποστόλου που μπήκε αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο ήταν αυτός που λύτρωσε τους γηπεδούχους και με δύο γκολ στο 47’ και στις καθυστερήσεις ανάγκασε τους φιλοξενούμενους στην ένατη ήττα τους.

Ο Αίμος παραμένει χωρίς νίκη στην τελευταία θέση της βαθμολογίας με μόλις 1 βαθμό (1-9-5, 5-37 γκ.)

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ: Καραγεώργος, Καλαμπαλίκης (75′ Κλετσίδης), Χρυσανθακόπουλος, Κοκκινόπουλος, Λέσι, Κοκότης, Λιάτης (67′ Δαυίδ), Αποστολακούλης, Κολοκοτρώνης, Μπέζας (46′ Αποστόλου), Λίκα (46′ Σπανουδάκης).

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: Ρίζος, Μπούτσης (75′ Κολοκούρας), Ντάλντι, Βγένης (46′ Δολιανίτης), Ρούπας, Σαπρίκης, Δημητρίου, Παυλάκος, Νεστουράι (85′ Οικονόμου), Καλόγηρος, Κάντζιος.