Home Tag "ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ"

Σούπερ στο Β’ η Κηπούπολη 3-1 την Αλσούπολη

Στο δεύτερο ημίχρονο πήραν μπροστά οι μηχανές της Κηπούπολης και επικράτησε με 3-1 της Αλσούπολης. Το πρώτο ημίχρονο πέρασε χωρίς τις μεγάλες φάσεις και από τις δύο ομάδες. Στην επανάληψη ο χορός των τερμάτων άρχισε μόλις στο 48′ με ατομική προσπάθεια του Ζούκα (δύο λεπτά μετά την είσοδό του). Το 2-0 ήρθε πέντε λεπτά αργότερα […]

Αίμος Πετρ.: Χαμηλή πτήση, 0-1 από την Αλσούπολη

Σε ένα μέτριο ματς με λίγες φάσεις η Αλσούπολη νίκησε 1-0 τον Αίμο Πετρούπολης. Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να πάρουν τη νίκη, χάρη σε ένα γκολ που σημειώθηκε στο 69′ με τον Αβραμάκη, χωρίς να πιάσουν τη μεγάλη απόδοση. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ: Κωτσάκης, Μπούσουλας, Τσάλας, Μούζος, Αβραμάκης, Σιάνος, Μένη (88′ Μπίνης), Καραΐ’σκος (76′ Μυλόβας), Μαυρουδής (46′ Ιακωβίδης), Παπαδόπουλος, […]