Home Tag "ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ"

ΑΟ Ιλίου: Μαγικό 3-0 εκτός τον Ατρόμητο Χαλανδρίου

Δείχνοντας για μια ακόμη φορά τις τεράστιες δυνατότητες του ο ΑΟ Ιλίου συνέτριψε τον Ατρόμητο Χαλανδρίου με 3-0 και πέτυχε την 7η νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια. Από την άλλη πλευρά ο Ατρόμητος Χαλανδρίου προσπάθησε, αλλά ήταν αδύνατον να αντιδράσει και μοιραία υποτάχτηκε στην καταφανή ανωτερότητα του αντιπάλου του. Στο 29′ ο Δαούτης με μια εκπληκτική […]

Αναγέννηση Πετρ.: Λύγισε στο β’, 0-4 από τον Ατρόμητο Χαλ.

Κάνοντας πολύ καλή εμφάνιση ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο ο Ατρόμητος Χαλανδρίου συνέτριψε με 4-0 την Αναγέννηση Πετρούπολης και παραμένει στη δεύτερη θέση. Στο 24′ ο Σταθιάς έκανε το 1-0 σκορ με το οποίο έληξε το πρώτο μέρος. Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ανέβασαν κατακόρυφα την απόδοσή τους και πετυχαίνοντας τρία γκολ σε 10 λεπτά καθάρισαν […]