Home Σπορ Αναγέννηση Πετρ.: Λύγισε στο β’, 0-4 από τον Ατρόμητο Χαλ.
Αναγέννηση Πετρ.: Λύγισε στο β’, 0-4 από τον Ατρόμητο Χαλ.

0
0

Κάνοντας πολύ καλή εμφάνιση ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο ο Ατρόμητος Χαλανδρίου συνέτριψε με 4-0 την Αναγέννηση Πετρούπολης και παραμένει στη δεύτερη θέση.

Στο 24′ ο Σταθιάς έκανε το 1-0 σκορ με το οποίο έληξε το πρώτο μέρος. Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ανέβασαν κατακόρυφα την απόδοσή τους και πετυχαίνοντας τρία γκολ σε 10 λεπτά καθάρισαν το ματς. Ο Μακρής στο 70′ έκανε το 2-0, ο Μπλάνας στο 73′ πέτυχε το 3-0, ενώ στο 80′ ο Μακρής με το δεύτερο προσωπικό του γκολ διαμόρφωσε το τελικό 4-0.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Αναστασίου, Φλέγκας, Καραθανασόπουλος (63′ Δούκας), Καβαλάρης (75′ Μπουτσικάρης Η.), Θανάσουλας, Αλ Ουρέικατ, Σταθιάς, Μπουτσικάρης Ι., Μακρής, Μπλάνας, Λαγός (75′ Κωνσταντέλλος).

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: Παναγούλης, Βασιλειάδης, Αλεξίου, Βαλοδήμος (46′ Μυτιληναίος), Χριστοδουλάκης, Τσαγρής, Κουμεντάκος, Ορφανάκος (58′ Σχίζας), Δαγκλής, Παπαδημητράκης, Αρεφ (37′ Τσολακίδης).